آرویل ریدنباچر فروشنده محبوب پاپ کورن، این کار را با فروش پاپ کورن از پشت خودروی خود آغاز کرد. او اکنون به‌عنوان چهره پاپ کورن آرویل ریدنباچر شناخته می‌شود. بازندگی جالب این شخصیت محبوب در سایت موفق شو آشنا شوید. رازهای فروشندگی بی‌نظیر این شخصیت در سایت موفق شو ارائه‌شده است.

خلاصه داستان زندگی آرویل ریدنباچر

زندگینامه آرویل ریدنباچر

آرویل ریدنباچر در 16 ژوئیه 1907 در برزیل، ایالت ایندیانا متولد شد و علوم زراعت را در دانشگاه پردیو آموخت. پس از فارغ‌التحصیلی، او یک شرکت تولید کود کشاورزی سودآوری را اداره کرده و هم‌زمان در اوقات آزاد خود روی ایجاد پاپ کورن کار می‌کرد. او ابتدا هسته پاپ کورن (هسته ذرت بو داده) را در پشت خودرو خود به مردم می‌فروخت و سرانجام در تلویزیون ظاهر شد و چیزی را که اکنون به‌عنوان پاپ کورن شناخته می‌شود را معرفی نمود. وی در 19 سپتامبر 1995 در شهر کورونادو کالیفرنیا درگذشت.

دوران کودکی و مطالعات آرویل ریدنباچر

آرویل ریدنباچر کارآفرین مطرحی است که در 16 ژوئیه سال 1907 در ایالت ایندیانا متولد شد و در یک مزرعه کوچک ذرت بزرگ شد. در کودکی در مزارع محلی و فصلی کار می‌کرد. وی پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان در دانشگاه پردیو ثبت‌نام کرد. وی در آنجا به یادگیری علوم زراعت مشغول شد و به عضویت اتحادیه Alpha Gamma Rho درآمد.

آغاز کار آرویل ریدنباچر

لوگو آرویل ریدنباچر

آرویل ریدنباچر به‌عنوان کارشناس مزارع Bureau County Vigo County در مزارع پرینستون ایندیانا مشغول به کار شد. او همچنین یک شرکت تولید کود کشاورزی بسیار موفق را اداره کرده و از این طریق بسیار ثروتمند شد. آرویل از زمان کودکی‌اش به دنبال ایجاد ذرت درجه‌یک بود. او در بزرگ‌سالی تمام‌وقت آزاد خود را وقف ایجاد گونه جدیدی از ذرت کرد. وی سرانجام برای رسیدن به هدفش با چارلی بومن همکاری کرد.

پاپ کورن آرویل ریدنباچر

پاپ کورن آرویل ریدنباچر

این دو کارشناس ذرت جدید خود را RedBow نام‌گذاری کردند، اما به دنبال نام متناسبی برای آژانس تبلیغاتی خود بودند. وی سرانجام عنوان پاپ کورن آرویل ریدنباچر را برای آژانس خود انتخاب کرد. ریدنباچر هسته‌های ذرت را در پشت ماشین خود به فروش می‌رساند. بااین‌حال در حدود سال 1972، آرویل در تبلیغات تلویزیونی ظاهر شده و پاپ کورن مخصوص خود را به مردم معرفی نمود. او حتی در شوی تلویزیونی “To Tell the Truth” جهت معرفی محصول جذابش در کنار شخصیت‌های مطرحی همچون کیتی کارلایل هارت، پگی کاس و جو گاراگیولا حضور یافت.

پاپ کورن آرویل ریدنباچر در ابتدا توسط صنایع غذایی هانت-وسون در سال 1976 خریداری شد. پاپ کورن از طریق یک سری کسب‌وکار خرید-فروش تجاری زیر چتر غول ConAgra قرار گرفت. ریدنباچر همچنان در تبلیغات تلویزیونی همراه با نوه‌اش گری ظاهر می‌شد. او با استایل مخصوص به خودش با موهای سفید، کراوات و عینک به قشر محبوب جامعه تبدیل شد. مصرف‌کنندگان پاپ کورن ابتدا فکر می‌کردند او بازیگر است اما بعدها متوجه شدند که او خالق محصول محبوب پاپ کورن است.

درگذشت آرویل ریدنباچر

ریدنباچر در 19 سپتامبر 1995 در کورونادو کالیفرنیا درگذشت. وی درحالی‌که در جکوزی بود، دچار حمله قلبی شده بود. او سوزانده شده و خاکسترش به دریا سپرده شد.