1.اولین راه موفقیت؛ شکست رو به جلو

اولین راه موفقیت، شکست رو به جلو است. ما به طور غریزی دوست داریم شکست های گذشته خود را فراموش کنیم و درست به همین دلیل است که فرصت رشد بیشتر را از دست می دهیم. یک سوال مهم و راهبردی در این زمینه این است: از آخرین شکست بزرگ خود

2. دومین راه موفقیت؛ مطالبه یک دامنه خاص

ممکن است یک ایده بسیار خوب داشته باشید. منتظر چراغ سبزی باشید که کار خود را آغاز کنید. در این زمان آنچه که نیاز داریم یک تکانه است. یک دامنه در اینترنت خریداری کنید و ایده خود را به بهترین شکل عرضه کنید. باقی موفقیت ها به شکل دومینو وار اتفاق خواهند افتاد.

3. خود را از پیش آماده کنید

ارائه معرفی سی ثانیه ای شما از کسب و کار و تجارت خود، درست مانند یک بازی بیس بال است. این ارائه مهم ترین ابزار در زرادخانه شما است. بنابراین هر روز، حتی برای یک دقیقه، زمان بگذارید و آن را تمرین کنید.

4. صبر را تمرین کنید

تونی رابینز معتقد است که مردم معمولا در یک سال کمتر از سطح توقع خود و در طول یک دهه بیش از آنچه که انتظار دارند، دستاورد کسب می کنند. یک برنامه بلند مدت (مالی یا غیره) طراحی کنید. اما بر روی قدم های کوچک و رشد روزانه خود متمرکز باقی بمانید.

 

 

5. صرفه جویی کنید

هر آخر هفته، نیمی از روز را صرف بازبینی هزینه ها و بودجه خود کنید. آیا در مواردی هزینه های غیر ضروری داشته اید؟ آیا پول از حساب شما نشت می کند؟ آیا انجام یک هزینه بزرگ در حال حاضر و تمرکز بر روی خدمات با کیفیت، می توانید از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری کند؟

6. سهام خریداری کنید

برای کسب سود بیشتر سهام خریداری کنید. اما مطمئن شوید سرمایه گذاری شما برای اهداف کارآفرینی بیشتر استفاده می شود. چند سهام یا شاخه اصلی را مد نظر خود قرار دهید و آن ها را مرتب کنترل کنید.

 7. کلیدی ترین راه موفقیت؛ گوش کنید!

اولین کلید ارتباطی با مردم، خوب گوش دادن به آن ها است. زمانی که به حرف های دیگران گوش کنید، از بستر تصمیم ها و طرز فکر آنها آگاه می شوید. همچنین می توانید ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید. در تمام هفته پیش رو، این عادت را تمرین کنید.

 

8. سحرخیز باشید

ساده ترین راه برای سحرخیزی ( و لذت بردن از مزایای ساعت های اولیه روز) تنظیم ساعت زیستی است. اگر می خواهید صبح ها دو ساعت زودتر از خواب بیدار شوید، سعی کنید شب ها دو ساعت زودتر بخوابید. سعی کنید به این ریتم شبانه روزی و ساعت های مقرر شده وفادار باقی بمانید.

9. برنامه ریزی برای سفر

همه گیری طولانی مدت بیماری کرونا، احتمالا برنامه های سفرهای لوکس و طولانی شما را مختل کرده است. با این حال، هنوز هم با برنامه ریزی امکان سفر وجود دارد. تحقیقات نشان داده است که انتظار کشیدن و برنامه ریزی برای یک سفر می تواند در تقویت روحیه و انگیزه برای ادامه راه موثر واقع شوند.

10.آخرین راه موفقیت؛ عاشق شوید!

خدمات مشتری مداری شما اگر با احترام و عشق به مشتریان و مراجعین تلفیق شود، بدون شک می تواند تاثیر گذارتر باشد. همچنین اگر تا به حال قدردانی روزانه و ثبت آن را شروع نکرده اید، الان بهترین زمان است!